Search
Close this search box.

כרטיסים

מתקן נקמת הפיראטים: המפץ הגדול – La Revanche Des Pirates

מתקן נקמת הפיראטים: המפץ הגדול – La Revanche Des Pirates

la revanche des pirates parc asterix

עזרה עם תכנון החופשה בפריז?

מתקן נקמת הפיראטים: המפץ הגדול – La Revanche Des Pirates

חוויה מרטיבה ברכבת המים של הפיראטים בפארק אסטריקס

שוכן באזור הציורי של פלילי, רק 35 קילומטרים צפונית לפריז, פארק אסטריקס מוכר כשטיח עשיר של כיף, הנאה, אקסטרים ותרבות מקומית בצרפת.

שזור בסדרת הקומיקס האהובה על כל העולם "אסטריקס" מאת רנה גוסיני ואלברט אודרזו, מאז פתיחת דלתותיו באפריל 1989, פארק השעשועים הזה הבדל את עצמו מהצל הקיים בכל מקום של זיכיונות אמריקאים בכך שהוא מציע טוויסט גאלי מובהק בחוויית פארק השעשועים.

עם שחזור גחמני של סצנות היסטוריות מגאליה העתיקה, יוון, רומא, ואפילו מדעי הוויקינגים, פארק אסטריקס מספק טבילה תרבותית ייחודית השונה באופן מוחשי מבני דורו.

מיקומו של הפארק, מציע רקע אידילי המעצים את העומק הנושאי והמשיכה האסתטית של סביבתו, מה שהופך אותו ליעד מוערך עבור תיירים מקומיים ובינלאומיים כאחד.

ראשיתו של פארק אסטריקס נבעה מהרצון ליצור ציון דרך תרבותי שחגג את המורשת הצרפתית ואת האמנות הקומית.

הפארק שואב את השראתו הנושאית מספרי הקומיקס "אסטריקס", המתארים בהומור את חיי הלוחמים הגאליים שהתנגדו לכיבוש הרומי בשנת 50 לפנה"ס.

תפאורה היסטורית זו משמשת לא רק כמקור בידור אלא גם כמסגרת חינוכית, המאפשרת למבקרים לקבל תובנות על תרבויות אירופאיות עתיקות דרך עדשה שובבה ומרתקת.

במהלך השנים הרחיב הפארק את היקפו, וכלל מגוון תקופות ואזורים מעבר לכפר הגאלי הראשוני, ובכך העצים את המשיכה ואת ערכו החינוכי.

על האטרקציות והמתקנים של הפארק🎪

בין שלל האטרקציות והרכיבות, פארק אסטריקס מציע מערך נרחב המתאים לכל הגילאים ולכל רמות הריגוש, מטיולי סירה שלווים דרך נופים עתיקים שדומים מחדש ועד לרכבות הרים שואבות אדרנלין שנשזרות דרך אזורים נושאיים מעוצבים בקפידה.

אחת האטרקציות הבולטות, "La Revanche Des Pirates", מדגימה את המחויבות של הפארק לסיפור סיפורים סוחף ובידור איכותי בנושא.

נסיעה אינטראקטיבית זו מכניסה את המבקרים להרפתקה פיראטית דינמית, שבה הם יכולים לעסוק בסביבה ולהשפיע על תוצאות המסע שלהם, ובכך להכיל את רוח הסיפור האינטראקטיבי שפארק אסטריקס הוא כל כך מוצלח בזכותו.

בנוסף, הפארק אינו נרתע ממאמצים עתירי ריגושים, ומתגאה בכמה מרכבות ההרים המרגשות באירופה, המשלבות בצורה אמנותית מהירות וסיפור סיפורים נושאי, ומעבירות מבקרים לא רק דרך המרחב הפיזי אלא דרך השטיח העתיק של ההיסטוריה שפארק אסטריקס מעורר חיים בצורה חיה.

Powered by GetYourGuide

על המתקן?🎢

La Revanche Des Pirates הוא מתקן רכיבה במים המשלב אלמנטים של סיפור עם ריגושים פיזיים.

הנסיעה במתקן, נועדה לחקות קרב פיראטים, כוללת סירות מעוטרות בקפידה שלוקחות את האורחים דרך סצנות שונות מלאות בפיראטים אנימטרונים וקרבות ים סוערים.

כשהרוכבים מנווטים בין הקרבות העזים הללו, הם יכולים לצפות לנפילות פתאומיות, שפריץ מים ואינטראקציות מפתיעות אחרות, שנועדו לשפר את תחושת ההרפתקה והסכנה.

למה לצפות?

עם העלייה למתקן, האורחים מועברים מיד לעולם של הרפתקאות בים פתוח – המסע מתחיל באווירת נמל רגועה ונופית אך מתגבר במהירות כשהפיראטים יוצאים למסע הנקמה שלהם.

המבקרים במתקן, צריכים להיות מוכנים לסדרה של תנועות מהירות, התזות מים בלתי צפויות ואפקטים אודיו-ויזואליים סוחפים שמביאים לחיים את קרבות הפיראטים.

חלק השיא של הנסיעה כרוך בצלילה דרמטית שלא רק מספקת פרץ אדרנלין מרגש אלא גם התזה מרעננת, מה שהופך אותו לחביב בימים חמים יותר.

la revanche des pirates parc asterix

מידע חשוב❗

La Revanche Des Pirates נגיש לרוב המבקרים, אך יש בו הגבלות גובה מטעמי בטיחות.

ילדים מתחת ל-120 ס"מ חייבים בליווי מבוגר, וזה לא מומלץ לאורחים עם מצבים בריאותיים מסוימים או לאלו המעדיפים חווית נסיעה רגועה יותר.

מיקום ונגישות בפארק📍

ממוקם באזור היווני העתיקה של פארק אסטריקס, La Revanche Des Pirates נגיש בקלות מהכניסה הראשית.

הוא ממוקם ליד אטרקציות פופולריות אחרות, מה שהופך אותו לתחנה נוחה בזמן שהאורחים חוקרים את הפארק.

שילוט ברחבי הפארק ידריך את המבקרים לרכיבה, ומפות הפארק זמינות בכניסה ובקיוסקים שונים לסיוע נוסף.

שעות פתיחה🕒

שעות הפתיחה של פארק אסטריקס משתנות לאורך העונה, בדרך כלל נפתחות בשעה 10:00 ונסגרות בין 18:00 ל-21:00 בהתאם לעונה וליום בשבוע.

La Revanche Des Pirates פועלת ברציפות בשעות אלו, אך עדיף לבדוק את האתר הרשמי של הפארק או ליצור קשר עם שירות הלקוחות לקבלת לוחות זמנים יומיים ספציפיים, מכיוון שהנסיעות עשויות להיסגר מדי פעם לצורך תחזוקה.

טיפים והמלצות☝️

כדי להפיק את המרב מהביקור שלכם בלה רבנש דה פיראטים, שקלו את הטיפים הבאים:

תזמון ושעות העומס – הגיעו מוקדם ביום או בזמני המצעד כאשר התורים קצרים יותר.

התלבשו בהתאם – לבשו בגדים המתייבשים במהירות או פונצ'ו (שכמייה) אם אתם מעדיפים להישאר יבשים.

Fast Pass – השקיעו ב-Fast Pass כדי לדלג על התורים הקבועים וליהנות מנסיעות נוספות לאורך היום.

נסיעה לילית – לחוויה אחרת, נסו לרכוב בלילה כשהתאורה מוסיפה אלמנט מיסטי להרפתקה.

Powered by GetYourGuide

לסיכום,

La Revanche Des Pirates ב-Parc Astérix מספק חוויה מרגשת וסוחפת שתופסת את המהות של הרפתקאות פיראטים ואת הרוח הבלתי ניתנת לניתוק של סדרת אסטריקס.

עם האפקטים הדינמיים, קו העלילה המרתק והטיפות המרגשות שלו, הוא בולט כאטרקציית חובה למי שמחפש הרפתקאות וכיף.

בין אם אתם מעריצים של קומיקס אסטריקס או פשוט אוהבים את הריגוש של נסיעה טובה במים, La Revanche Des Pirates מבטיח חוויה בלתי נשכחת ומרגשת.

זכרו לתכנן את הביקור שלכם עם הטיפים שרשמנו לכם למעלה, והתכוננו לצלול ללב דו קרב הפיראטים!

Powered by GetYourGuide
לחזור למשהו ספציפי?
Powered by GetYourGuide
דילוג לתוכן