Search
Close this search box.

כרטיסים

פארק אסטריקס אפליקציה: מדריך למשתמש

פארק אסטריקס אפליקציה: מדריך למשתמש

פארק אסטריקס אפליקציה

עזרה עם תכנון החופשה בפריז?

פארק אסטריקס אפליקציה: מדריך למשתמש

רכשתם כרטיס לאסטריקס פארק? הורידו את האפליקציה של אסטריקס ותתחילו לתכנן את ימי הכיף שלכם עם כל המידע והפעולות למבקרי הפארק.

מורידים ונהנים: אפליקציה של פארק אסטריקס בצרפת

פארק אסטריקס בצרפת נבנה בשנת 1989 לפי סדרת ספי הקומיקס של אסטריקס, למרות שהפארק כולו מבוסס על הקומיקס מבלים רבים לא מכירים או לא יכירו מספיק את הקומיקס והדמויות שבו.
על אף שמבלים רבים לא מכירים מספיק את הקומיקס, הדבר לא מנע מהפארק להפוך להיות לאחד מעשרת הפארקים המתויירים ביותר באירופה עם שברית שיאי מבקרים מדי שנה ( למעלה מ 2.8 מיליון מבקרים בשנה).

אם אתם אוהבים רכבות הרים זה הפארק עבורכם אך הפארק פונה לכל המשפחה, בפארק 44 אטרקציות מתוכן 8 רכבות הרים ו- 7 אטרקציות שכוללות מים, בפארק הופעות רבות, מסעדות ושירותים שונים המתפרשים על שטח גדול ושצריכים שירות שיעשה סדר למיליוני המבקרים שנהנים בפארק מדי שנה.
כדי להתחרות בפארק דיסנילנד פריז, פארק אסטריקס נלחם להשתפר ככל הניתן כבר משנת 1992 וחלק מאקסטרה שנותן למבקריו הוא שירות באמצעות אפליקציה של פארק אסטריקס עם כל המידע והפעולות הרלוונטיות.

מוכנים לחופשה המהנה בפארק אסטריקס הצרפתי? תורידו את האפליקציה של הפארק ותתחילו לתכנן יום כיף או יותר באחד הפארקים המבוקשים באירופה (הורדה והרשמה בחינם):

אייקון האפליקציה (תמונה מתוך חנות האפליקציות, האפליקציה הרשמית של אסטריקס)
אייקון האפליקציה (תמונה מתוך חנות האפליקציות, האפליקציה הרשמית של אסטריקס)

איך מחליפים את השפה באפליקציה מצרפתית לאנגלית? גם אנחנו בפעם ה-1 הסתבכנו עד שמצאנו!

מאות אלפי משתמשי האפליקציה נהנו משירותים רבים שנמצאים בה, חלק גדול ממשתמשי אפליקציית פארק אסטריקס אינם דוברי צרפתית וחלקם נאלצו להשתמש בשירותי האפליקציה מבלי להבין את השפה.
אל דאגה יש דרך לשנות את השפה לאנגלית ולמרות שמדובר בצרפתית, ניתן להבין חלק מהמידע והפעולות באפליקציה.

מכוון ורבים מהמבקרים שאינם מהאזור ואינם דוברי צרפתית לא מבינים את מה שרשום באפליקציה, ניתן להתגבר על הבעיה בשינוי הגדרות השפה במכשיר מעברית לאנגלית, לצאת מהאפליקציה ולגלות שהאפליקציה הפכה לאנגלית.
כדי לקצר לכם את הדרך, מצאנו עבורכם את המקום לשינוי שפה באפליקציה, כל מה שצריך לעשות זה לגלול מטה מעמוד הבית אל הכפתורים תחת הכותרת "PLUS D'INFOS", מתחת לכותרת יהיו לכם מספר כפתורים בצבעים שונים, הזיזו את הפתורים שמאלה ולחצו על הכפתור "LANGUE" (שפה), האפליקציה תאפשר לכם לבחור בין צרפתית לאנגלית, לחצו על הפתור של שפת האנגלית ולאחר מכן לחצו על הפתור הירוק מטה לאישור, לאחר מכן האפליקציה תהפוך לאנגלית.

מחליפים את השפה באפליקציה מצרפתית לאנגלית

אפליקציה פארק השעשועים אסטריקס בצרפת: המדריך המלא

עם פתיחת האפליקציה בפעם הראשונה יופיעו לכם מודעות שונות מטעם הפארק, לחצו "SUIVANT" להתקדמות ובפרסום האחרון לחצו על הכפתור מטה " PARTONS" כדי להתקדם אל מסך הבית של האפליקציה.

אפליקציה אסטריקס: המדריך המלא

רגע לפני מסך הבית תתבקשו לאשר לאפליקציה הרשאת גישה למיקום המכשיר, כל עוד אינכם בפארק הניווט לא ישנה, אמצעי הנייוט יהיה יעיל כשתגיעו לפארק ותרצו לנווט באמצעות המפה.

גישה למיקום המכשיר

ממסך הבית תוכלו להגיע אל כל פעולה ומידע שתצטרכו בפארק.
בחלק העליון תוכלו לראות את התאריך ואם הפארק פתוח באותו היום.
מתחת לתאריך הפארק יקדם אטרקציות נבחרות עם תמונה וכותרת, לחיצה על כל אטרקציה תוביל אתכם ישירות אליה וכל המידע המתבקש, לרוב מדובר באטרקציות ומסעדות שהפארק רוצה לקדם באותו זמן נתון.
בחלק התחתון תוכלו לראות את שורת הפעולות האפשרויות, הכפתור הראשי הוא כפתור MAP, ברגע שתלחצו עליו תוכלו לנווט בפארק בזמן השהות וללמוד גם הרבה לפני החופשה כל מקום בפארק.
בנוסף, תוכלו לבחור במספר פעולות נוספות: כפתור HOME שיוביל אתכם לדף הבית מכל מקום שהוא, כפתור ATTRACTIONS מוביל אתכם לכל האטרקציות בפארק, כפתור RESTAURATION  עם פירוט מלא על כל המסעדות בפארק ואפשרות להזמין מקום במסעדות וכפתור ACCOUNT שאיתו נרשמים או מתחברים למשתמש.

ממסך הבית תוכלו להגיע אל כל פעולה ומידע שתצטרכו בפארק
הפארק יקדם אטרקציות נבחרות

לפני שתתחילו מומלץ להירשם, אמנם תוכלו לקבל מידע רב ולהשתמש במפה האינטראקטיבית גם ללא רישום, אך פעולות רבות, כולל סידור יום כיף בפארק עם רשימת מועדפים  ופעולות נוספות יתאפשרו רק עם משתמש.
כדי להירשם לחצו על כפתור ACCOUNT, אם נרשמתם תכניסו שם משתמש וסיסמה, הרשמה ניתנת לביצוע גם באמצעות חשבון הפייסבוק או הגוגל שלכם.
הרשמה רגילה מתבצעת באמצעות הכפתור התחתון Create it now, הכניסו דוא"ל וסיסמה, שמנו אישור תנאים בתא הסימון השני (אם אתם מסכימים) ולחצו על SIGN UP.
לאחר מכן תעברו לחלון שיבקש מכם שם, שם משפחה, תאריך לידה ומספר טלפון, בסיום ההרשמה לחצו על NEXT (אתם לא חייבים להזין מספר טלפון), בהמשך תבחרו לוגו אהוב ולחצו על NEXT.
מכוון ומדובר על פארק משפחתי, המערכת תאפשר לכם לצרף ילדים ולקטלג אותם לפי שם ותאריך לידה, המטרה של האפליקציה היא לאפשר לכם להתאים את הסיור בפארק לפי גילאי הילדים.
אינכם חייבים למלא את פרטי הילדים, לבחירתכם בלבד, אם אין לכם ילדים או שאתם לא מעוניינים להכניס אותם למשתמש משפחתי לחצו על I DON'T HAVE CHILDREN.
התהליך הסתיים, הפרופיל הוקם ומעתה תוכלו להיכנס לרשימת המועדפים שלכם ושירותי הפארק השונים, כל אטרקציה ששמרתם באמצעות לחיצה על כפתור הלב באטרקציה עצמה, תופיע לכם בלשונית המועדפים.

הרשמה לפארק אסטריקס באפליקציה
הרשמה לפארק אסטריקס באפליקציה
הרשמה לפארק אסטריקס באפליקציה
הרשמה לפארק אסטריקס באפליקציה
הרשמה לפארק אסטריקס באפליקציה
הרשמה לפארק אסטריקס באפליקציה
הרשמה לפארק אסטריקס באפליקציה
הרשמה לפארק אסטריקס באפליקציה
הפרופיל שלי באפליקציית אסטריקס לאחר רישום
הפרופיל שלי באפליקציית אסטריקס לאחר רישום
הפרופיל שלי באפליקציית אסטריקס לאחר רישום

במסך הבית, מתחת לקידומי האטרקציות תוכלו ללחוץ ל כפתור "ATTRACTIONS AND WAITING TIME", לאחר הלחיצה תוכלו לעבור ישירות למסך האטרקציות.
בחלק העליון של המסך ימתין לכם כפתור "FILTER", האופציה לפילטר תאפשר לכם לסנן את האטרקציות הנבחרות בהתאם ללשוניות שונות דוגמת אטרקציות לצעירים, אטרקציות למשפחה, סינון לפי זמן במתנה וסינון לפי גובה מקסימלי.

ATTRACTIONS AND WAITING TIME

במסך האטרקציות תוכלו לקרוא את כל המידע הרלוונטי על האטרקציות בפארק וגם ללחוץ על לשונית " SHOWS" וקרוא על כל הופעה.
לכל אטרקציות ופעילות בפארק תוכלו לסמן תזכורות, להכניס למועדפים באמצעות כפתור הלב או לראות אותה ישירות על המפה.

האפליקציה של אסטריקס
האפליקציה של אסטריקס
האפליקציה של אסטריקס
האפליקציה של אסטריקס
האפליקציה של אסטריקס
האפליקציה של אסטריקס
האפליקציה של אסטריקס

מתחת לכפתור האטרקציות תוכלו לבחור מבין מספר הרפתקאות בקטגוריית CREATE MY ADVENTURE, כל הרפתקה תכיל מספר אטרקציות נבחרות ותוכלו לבחור הרפתקה מבלי לבחור כל אטרקציה בנפרד.
האפליקציה תציע לכם מספר הרפתקאות מומלצות, בחרו אטרקציה, לחצו על LET'S GO ותקבלו את כל המידע המלא על ההרפתקה הנבחרת עם פירוט על כל האטרקציות, לבחירה סופית לחצו על כפתור הבחירה מטרה וכל האטרקציות יתווספו לכם למשתמש האישי.

CREATE MY ADVENTURE
CREATE MY ADVENTURE

במסך הבית, מתחת להרפתקאות תוכלו לקבל מידע ולבצע מספר פעולות: כל הפירוט החוקי מטעם הפארק, טיפים, החלפת שפה, כפתור לוח שנה שיציג לכם פעילויות שונות והתאמות לפי ימים וכפתור מידע אל כל דרכי ההגעה לפארק.

CREATE MY ADVENTURE
CREATE MY ADVENTURE
מידע חשוב
מידע חשוב
מידע חשוב
מידע חשוב

בתחתית מסך הבית תוכלו לקבל מידע ולבצע פעולות נוספות תחת IT'S USEFUL: ניווט לרכב, הזמנת מקום במסעדת הפארק, שירותי מלון, מידע על שירותים בפארק וכן מידע לאנשים עם מוגבלות.

מפה פארק אסטריקס - הכנת מפת פארק השעשועים אסטריקס מהאפליקציה

מפה פארק אסטריקס

אחת הפעולות הנפוצות ביותר באפליקציות של פארקים גדולים בעולם היא מפה אינטראקטיבית, במפה של אסטריקס תוכלו לראות את פיזור כל המתקנים והצורות שלהם וזמני ההמתנה הצפויים בכל מתקן.
מפת פארק אסטריקס מאפשר סינון לפי קטגוריות באמצעות הכפתור בצד העליון מימין, כאן תוכלו לסווג לפי סוג האטרקציה או ללחוץ על אפשרויות סינון בכפתור האחרון.
בנוסף, ניתן ללחוץ על כפתור זכוכית מגדלת ולחפש מלל חופשי שיוביל אתכם לתוצאה הקרובה ביותר.

מפה פארק אסטריקס
מפה פארק אסטריקס

כל התמונות נלקחו מתוך האפליקציה הרשמית של אסטריקס, ייתכנו עדכונים ושינויים שונים מעת לעת.

Powered by GetYourGuide
לחזור למשהו ספציפי?
Powered by GetYourGuide
דילוג לתוכן